Acı Biber Kurusu 1 bağ/50Ad.

  • 17,50₺
  • Vergiler Hariç: 16,20₺
  • Markalar Marbi
  • Ürün Kodu: 57
  • Son996 adet!

Dolmalık biber, çeşitli vitamin ve minerallerle donatılmıştır. Bütün bitki besinleri gibi, biber de sağlıklı bir besin olarak kabul edilir.Yakın akrabaları gibi, biberler de bazen kurutulur ve toz haline getirilir. Bu durumda, onlar kırmızı biber olarak adlandırılır. Kalorileri düşüktür ve C vitamini ve diğer antioksidanlar açısından olağanüstü zengindir, bu da onları sağlıklı bir diyet için vazge..

Dolmalık biber, çeşitli vitamin ve minerallerle donatılmıştır. Bütün bitki besinleri gibi, biber de sağlıklı bir besin olarak kabul edilir.

Yakın akrabaları gibi, biberler de bazen kurutulur ve toz haline getirilir. Bu durumda, onlar kırmızı biber olarak adlandırılır. Kalorileri düşüktür ve C vitamini ve diğer antioksidanlar açısından olağanüstü zengindir, bu da onları sağlıklı bir diyet için vazgeçilmez bir yiyecek yapar!


Meyve ve sebzelerin yüksek tüketimi, kanser ve kalp hastalığı gibi birçok kronik hastalık riskinin azalmasıyla ilişkilendirilmiştir. Ek olarak, dolmalık biberlerin başka birçok faydası var.

FAYDALARI NELERDİR?

Temel besin kaynaklarımızdan en zengin besin kaynağıdır.

B6 içermektedir.

Kırmızı kan hücrelerinin oluşmasında önemli bir yeri vardır.

Kanın pıhtılaşması ve kemik sağlığı içinde önemlidir.

E vitamini güçlü bir antioksidan olduğu kadar sinirler ve kaslar içinde önemlidir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Akalp
Abbasoglu
Altunsa
Antebella
Marbi
Tatsam
Muratbey
As Yöresel
Mahmud Rice
Sütçü İmam
Mahmood Tea