Eshki Nar Ekşisi % 100 Organik (1300 ml.)

  • 66,08₺
  • Vergiler Hariç: 56,00₺
  • Markalar Eshki
  • Ürün Kodu: ESHNE71
  • Son100 adet!

- Eshki Nasıl Yapılır İnsan sağlığı temelli üretim yapmanın en önemli noktalarından birisi üretimin ham maddesini doğru ve amaca yönelik seçmektir.  Bu sebeple bizler nar üretimi için çiftçimiz ile elele verdik. Sizlerin sağlığı ve damak zevki için doğru ürünü doğru ve sağlıklı şekilde yetiştirmeye özen gösterdik. Üretim sürecimizde insan sağlığına ve doğaya aykırı hiçbir ürün ..

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: ekşi, sumak ekşi, eshki, nar sosu.

- Eshki Nasıl Yapılır 

İnsan sağlığı temelli üretim yapmanın en önemli noktalarından birisi üretimin ham maddesini doğru ve amaca yönelik seçmektir. 

 

Bu sebeple bizler nar üretimi için çiftçimiz ile elele verdik. Sizlerin sağlığı ve damak zevki için doğru ürünü doğru ve sağlıklı şekilde yetiştirmeye özen gösterdik. 


Üretim sürecimizde insan sağlığına ve doğaya aykırı hiçbir ürün kullanmadan, tamamen doğal yollarla yetiştirilen narları, yine kendi özel ekibimiz tarafından şefkatle topladık. 


Kendi tesisimizde bu özenle toplanmış narları yine aynı hassasiyetle seçip temizledik. Teknolojinin son ürünü olan makinelerimizle, yıkama, boylama ve sınıflandırma yaptıktan sonra taneleme sürecine geçilir.

- Tanelenen narların suyu günümüzün en modern, teknolojik ve hijyenik sistemi ile vakumla alınır.


 Alınan nar suyu dinlenme sürecine geçilir ve bu sürecin sonunda şişelemeye hazır olur.


Tamamen el emeği göz nuru olan nar şeklindeki şişelere özel dolum makinesi ile doldurulur ve paketlenir.Eshki' ye HİÇ BİR KATKI MADDESİ EKLENMEZ 

Eshki hiç bir katkı maddesi içermeyen tek markadır.Daldaki 14 kg narın 1 kg Eshki olarak sofranıza gelmesinin arkasında yatan hikaye kısaca budur..


 
Teslimat Süresi : 1 İş Günü İçerisinde kargoya Verilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Akalp
Abbasoglu
Altunsa
Antebella
Marbi
Tatsam
Muratbey
As Yöresel
Mahmud Rice
Sütçü İmam
Mahmood Tea