Tam Yağlı Keçi Sıkma Maraş Peynir 500gr. (Akalp Süt)

  • 29,90₺
  • Vergiler Hariç: 27,69₺
  • Markalar Akalp
  • Ürün Kodu: 257
  • Son90 adet!

Tam Yağlı Keçi Sıkma Maraş PeyniriÇiftliğimiz Kahramanmaraş’ta olup, Holstein, Simental, Montofon ırkı ineklerimiz ve Saanen ırkı keçilerimiz vardır. Yem üretimi, süt üretimi ve süt işleme merkeziyle entegre bir tesise sahibiz. Yemimizi her öğün için ayrı ayrı yapıyoruz ve hazır yem kullanmıyoruz. Hayvanlarımız sürekli olarak veteriner kontrolünde olup, koruyucu hekimliğe önem veriyoruz. Ayrıca Tü..

Tam Yağlı Keçi Sıkma Maraş Peyniri
Çiftliğimiz Kahramanmaraş’ta olup, Holstein, Simental, Montofon ırkı ineklerimiz ve Saanen ırkı keçilerimiz vardır. Yem üretimi, süt üretimi ve süt işleme merkeziyle entegre bir tesise sahibiz. Yemimizi her öğün için ayrı ayrı yapıyoruz ve hazır yem kullanmıyoruz. Hayvanlarımız sürekli olarak veteriner kontrolünde olup, koruyucu hekimliğe önem veriyoruz. Ayrıca Türkiye’de bir ilk olarak çiftliğimize;
  Büyükbaş ve Küçükbaş  hayvanlar için birlikte “Brucella ve Tüberküloz Hastalıklarından Ari Belgesi ile AB Standartlarında Onaylı Süt Üretim Belgeleri ” verilmiştir. Bununla birlikte AKALP Çiftliği Güneş Enerji Santrali ile de çevre dostu bir çiftliktir.

Sütümüz; otomatik sağım sistemiyle el değmeden sağılmakta ve yine tesisimiz içerisinde bulunan “Süt İşleme Merkezi”ne gelmektedir. Buradaki sistemimiz ise tamamı kapalı devre olup, sütlerimiz el değmeden işlenmekte ve otomatik yıkama sistemi de dahil olmak üzere tamamen hijyenik ve modern bir tesistir.

Ürünlerimizde kendi çiftliğimizin sütünü kullanıyor ve dışarıdan toplama süt almıyoruz. Süt’ün insan sağlığı için ne kadar hassas bir ürün olduğunu biliyor, ayrıca ürünlerimizin hiçbirinde katkı maddesi ve koruyucu madde kullanmıyoruz. Ürünlerimizi kendi şubelerimizde satışa sunarak talebe göre üretim yapıyoruz. İmalatı, stoklu değil ihtiyaç ve talebe göre yapıyoruz. Bu itibarla her zaman taze ve tamamen doğal ürünler bulunduruyoruz.

Almış olduğunuz ürünlerimizi beğeneceğinizi umuyor, talep, öneri ve şikâyetlerinizin bizlere geri dönüşünün hizmet kalitemizdeki artışa vesile olacağına inanıyoruz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Akalp
Abbasoglu
Altunsa
Antebella
Marbi
Tatsam
Muratbey
As Yöresel
Mahmud Rice
Sütçü İmam
Mahmood Tea