Mahmood Rice Basmati Pirinç 4.5Kg.

  • 77,50₺
  • Vergiler Hariç: 71,76₺

MAHMOOD RİCE - BASMATİ PİRİNCİ Basmati pirinci B1 vitamini, B6 vitamini, E vitamini, K vitamini, kalsiyum, potasyum, magnezyum ve çinko içeriyor. Glisemik indeksi düşük olan basmati pirincini diyabet hastaları gönül rahatlığıyla tüketebilir. Basmati pirinci kanın pıhtılaşmasını önler. Ayrıca lif içeren basmati piri..

Etiketler: mahmood, mahmoodrice, basmati pirinç, pirinç


MAHMOOD RİCE - BASMATİ PİRİNCİ

Basmati pirinci B1 vitamini, B6 vitamini, E vitamini, K vitamini, kalsiyum, potasyum, magnezyum ve çinko içeriyor. Glisemik indeksi düşük olan basmati pirincini diyabet hastaları gönül rahatlığıyla tüketebilir. Basmati pirinci kanın pıhtılaşmasını önler. Ayrıca lif içeren basmati pirinci kalp sağlığını korur.

Mahmood 1121 Sella Rice, kalite kontrol ekibi tarafından özel olarak temizlenir ve denetlenir ve daha sonra dünyanın çeşitli pazarlarındaki farklı tüketici gruplarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere paketlenir. Çeltik kabuğu ayırma, pirinç temizleme ve kalınlık derecelendirme gibi temel faaliyetlerimiz birinci sınıf bir pirinç işleme tesisinde gerçekleştirilmekte ve yüksek kaliteli ürünler sunmak için parlatma, uzunluk derecelendirme, renk ayırma ve paketleme tamamlanmaktadır.


Besin Değerleri  50g  için
enerji/Kcal 177
Yağ 0
Karbonhidrat 39
şeker 0
Protein 4,3g

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Akalp
Abbasoglu
Altunsa
Antebella
Marbi
Tatsam
Muratbey
As Yöresel
Mahmud Rice
Sütçü İmam
Mahmood Tea