Sarımsak Ekstraktı 250ml 2013 yılı üretim

  • 42,50₺
  • Vergiler Hariç: 39,35₺
  • Ürün Kodu: 123
  • SonVar adet!

YILLANMIŞ SARIMSAK EKSTRAKTI NEDİR? Yıllanmış sarımsak ekstraktı (özü), sarımsak, sirke, limon ve suyun belli oranlarda bir araya getirilip hazırlandıktan sonra en az  1 yıl özel koşullarda bekletilerek oluşumu sağlanmış bir karışımdır. 1 yıldan sonra ne kadar beklerse daha da kalitesi artan bozulmayan doğal bir üründür. Yıllanmış sarımsak ekstraktı, günümüzde çalışan insanlar sarımsağı kok..

YILLANMIŞ SARIMSAK EKSTRAKTI NEDİR?

Yıllanmış sarımsak ekstraktı (özü), sarımsak, sirke, limon ve suyun belli oranlarda bir araya getirilip hazırlandıktan sonra en az  1 yıl özel koşullarda bekletilerek oluşumu sağlanmış bir karışımdır. 1 yıldan sonra ne kadar beklerse daha da kalitesi artan bozulmayan doğal bir üründür.

Yıllanmış sarımsak ekstraktı, günümüzde çalışan insanlar sarımsağı kokusundan dolayı tüketememekte ve bu yüzden sarımsağın faydalarını alamamaktadırlar. Yıllanmış sarımsak ekstraktı kullandıktan sonra kokusu kalmadığı için ve tadı yumuşak olduğu için rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.

Yapılan araştırmalarda çiğ sarımsağın fazla tüketiminde yarardan çok vücuda bazı zararları olduğu ortaya çıkmıştır.

Yıllanmış sarımsak ekstraktı, ,Avrupa ve Amerika da AGED GARLIC EXTRACT (YAŞLI SARIMSAK ÖZÜ) olarak bilinir.

Dünya da benzer bir formülle (alkolle) yapılmış yaşlı sarımsağın insanlar ve hayvanlar üzerinde klinik çalışmaları yapılmış ve faydaları kanıtlanmıştır. Kasım 2014 tarihli Tayland da yayınlanan saygın bir dergide, salamura sarımsak ve çiğ sarımsaktan yapılmış bir araştırmada salamura sarımsakta ANTİOKSİDAN etkisinin çiğ sarımsaktan 10 kata kadar daha fazla etkili olduğu saptanmıştır. Yıllanmış sarımsak ekstraktında ise bu gücün daha fazla olduğu bilinmektedir.

Yıllanmış sarımsak ekstraktının faydalarını görmek için sarımsağın faydalarına bakınız.  

Özellikle 30-35 yaşın üzerindeki insanların bu kürü senede bir kere yapmaları gerekir.  Aslında herhangi bir hastalığa yakalanmadan vücudumuzu bu tarz kürlerle her sene düzenli olarak koruyabilirsek yaşlılık zamanlarımıza iyi bir yatırım yapabiliriz. Eğer herhangi bir hastalığımız varsa,  doğal ürünlerle vücudumuzu dengede tutabilmemiz için iyi bir alternatiftir yıllanmış sarımsak.

Yıllanmış sarımsak ekstraktı,  bebekler ve hamileler hariç her yaştan kesimin kullanabileceği doğal ve katkısız bir üründür.

Yıllanmış sarımsakların özlerinden elde edilen sarımsak ekstraktı adeta bir sağlık iksiri olarak karşımıza çıkıyor. Sabah ve akşamları yemekten yaklaşık yarım saat önce bir yemek kaşığı içildiği takdirde, aşağıdaki sayacağımız mucizevi faydaları elde etmek hiç de uzak olmayacak. Kalp damarlarındaki yağlanmayı önler, hipertansiyonu düşürür, kolesterolü dengeler, trigliseriti düşürür, karaciğeri korur, mide ve bağırsaklardaki parazitleri temizler, bağışıklık sistemini güçlendirir ve antibiyotik etkisi yapar. Bir an için bu listenin hiç bitmeyeceğini düşünmüş olabilirsiniz. Evet liste uzun ama bu listeye ulaşmak basit, sabah ve akşam birer yemek kaşığı Yıllanmış Sarımsak Ekstraktı bu işi çözmeye yetecektir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Akalp
Abbasoglu
Altunsa
Antebella
Marbi
Tatsam
Muratbey
As Yöresel
Mahmud Rice
Sütçü İmam
Mahmood Tea